Season 3 - Promovideos

Pretty Little Liars 3x22 Sneak Peek "Will the Circle Be Unbroken?" (HD)

28. února 2013 v 13:06 | Carry*
Objevil se sneak peak (ukázka) ke 22. epizodě, třetí série.:) To ze začátku, je takové zajímavé, jak tam Monna kouká do toho zrcátka a pak tam přijde Melissa a mluví tam o Spencer. Určitě se podívejte, moc se těším:)

3x21 - “Out Of Sight, Out Of Mind" - Promo

24. února 2013 v 19:33 | Carry*
Objevilo se nové promo k dvacáté první epizodě, která ponese název Out Of Sight, Out Of Mind.:) Už se moc těším, vypadá to zajímavě♥ Níže naleznete i sneak peak neboli ukázku:)
PROMO:

SNEAK PEAK:

All-New PLL Winter Premiere Promo!

8. prosince 2012 v 12:08 | Carry*
Objevilo se další promo ke čtrnácté epizodě. Je dost podobné těm ostatním, ale jsou tam i nové scény.:) Zajímá mě, co bude s Monou.

3×14 Sneak Peek: Spencer & Toby

7. prosince 2012 v 15:00 | Carry*
Objevila se nová ukázka ke čtrnáctému dílu, na který se můžeme těšit už v lednu! :) V ukázce je Toby a Spencer ve výřivce.:D:)

Sneak Peak - 3×14 “She’s Better Now”

3. prosince 2012 v 22:13 | Carry*
Našla jsem ukázku z dílu 3x14, na který se můžeme těšit už v lednu.:) Už se moc těším.:) Spencer to tam moc sluší.:) Jinak na konci sneak peaku je zajímavá scéna, mezi Ariou a Monou.:)

New Pretty Little Liars Promo and Interviews!

1. prosince 2012 v 14:08 | Carry*
Objevilo se nové video, ve kterém Lucy, Ashley, Troian a Shay mluví o A. Ve videu je i mnoho ukázek ze třetí série. Určitě se na to podívejte, je to zajímavé, strašně se těším.♥

Pretty Little Liars - Promo - 3x14

29. listopadu 2012 v 22:34 | Carry*
Objevilo se nové promo ke 14. epizodě, 3. série, na kterou se můžeme těšit už 8. ledna (úterý)! Z videa jde poznat, že Aria asi uvidí ve snu Alison! Určitě to bude velmi zajímavé, už se strašně těším.:)
Překlad:
KAŽDOU HODINU NAHÁNĚLI NEPŘÍTELE, KTERÝ POUŽÍVÁ JEJICH TAJEMSTVÍ, ABY JE ZNIČIL
Spencer: Tohle není hra.
JIŽ TENTO LEDEN
Hanna: Vím, že jsi pořád "A".
ZRÁDCE JE VEDE K NEJVĚTŠÍMU ODHALENÍ ZE VŠECH
Aria: Nedělej to.
Hanna: Co si jako myslíš?
Emily: Můžeme to skončit.
Toby: Pokusím se o to.
 
 

Reklama
Sources: http://prettylittleliars.us, lucy-hale.org, troian-bellisario.com, prettylittleliarsfansite.com, got-secret.pl, lucy-hale.pl, shaymitchell.org, troian-bellisario.com, http://ashleybensonfans.com, http://ashleybensonfans.com/, http://benson-source.net/